Online İngilizce Kursu

Online ingilizce kursu ekonomik fiyatı ve esnek saatiyle popülerdir. Evden ya da istenilen yerden ingilizce online eğitime katılabilirsiniz. Özel yöntemle öğrenirsiniz.

Günlük hayatımız teknoloji ile o kadar iç içe ki akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve wi-fi erişim noktaları sayesinde interneti kullanarak bir şeyler öğrenmek çok daha kolay hale geldi. Bu kolaylığı ve esnekliği online ingilizce eğitiminde de kullanabilirsiniz. Evde ya da işyerinizde İngilizce eğitim için yapmanız gereken tek şey online ingilizce kursu programımıza kaydınızı yaptırmanız. Bu kurslarda bulunduğunuz yerden başka bir yere gitmenize gerek kalmadan uzaktan bağlantı ile (Online canlı derslerle) yabancı dili öğrenebilir ya da ingilizce pratiğinizi geliştirebilirsiniz.

Dil bilgisi eksiğiniz yok ve ingilizce biliyor olsanız bile konuşma pratiği yapmak için native eğitmenlerle canlı sohbet etmek bile sizin için yararlı olacaktır.

Online İngilizce Eğitim Avantajları

 • Canlı online ingilizce kursu uygun fiyatlıdır.
 • Saatleri kendinize göre ayarladığınız için pratiktir.
 • Evde ya da ofisinizden ayrılmazsınız.
 • Trafik ile uğraşmazsınız.
 • Konuları siz belirlersiniz.
 • Kendi hızınızda ilerlersiniz.

Daha önceden eğitim almış ve ingilizce biliyor olabilirsiniz ya da eğitiminiz herhangi bir nedenden dolayı yarım kalmış olabilir. Canlı derslerle pratiğinizi geliştirebilir, konuşmanızı hızlandırabilir ya da yarım kalmış eğitiminizi online ingilizce ders ile bitirebilirsiniz.

İlk günden konuşarak İngilizceyi aktif olarak öğrenebileceğiniz online kursun çok fazla avantajı vardır. Sadece İngilizceyi aktif olarak öğrenmekle kalmaz aynı zamanda kendi konforunuza göre plan yaparak öğrenirsiniz. Online ingilizce kursları sayesinde bir yere yetişmek zorunda kalmazsınız. İstediğiniz saatte istediğiniz yerde yabancı dilinizi geliştirme fırsatına sahip olursunuz. İştesiniz biraz mesaiye kaldınız, ofisten eve gitmeden internetiniz varsa bulunduğunuz yerden derslerinize katılarak konuşarak öğrenmeye devam edebilirsiniz. Veya yurtdışına çıkmanız gerekti. Bunun için eğitiminizi bırakmak zorunda değilsiniz. Cep telefonunuz ve internetiniz sayesinde bulunduğunuz her yerden eğitiminize devam edebilirsiniz. Online konuşma pratiği derslerinde pijamanızla bile eğitiminizi alabilirsin. Eğitmeniniz konuşurken gramer kurallarını öğretirler. Kuralları öğretmeye çalışarak yabancı dilini pasif geliştirmezler. Konuşarak aktif olarak öğrenmenizi sağlarlar. Eğitmenin sizin konuşurken akıcı konuşmanızı hedefler, konuşma cesaretinizi artırır. Hata yapma korkusu içinde olmazsınız. Profesyonel biri ile konuştuğunuz için aklınızda bir şüphe olmadan kendinize güvenerek öğrenirsiniz. Telafuzunun iyi veya kötü olduğuna takılmadan, hata yapmaktan korkmadan ve gramer kurallarına takılmadan konuşmaya başlarsın. Gramer ihtiyacını dersler sırasında konuşarak öğrenirsin.

Online İngilizce Kursu Fiyatları

Sınıf: Essential

Yabancı Dil Konuşan Bir İnsana Dönüşün
960 TL
Genel Dil Eğitimi
Sınıf: Essential
Derslerine Kaydolun
 • Konuşmayı Merkeze Alan Bütüncül Dil Eğitimi
 • 24 Ders Saati
 • Online Canlı Dersler
 • 3-6 Kişilik Focus Grupları
 • Seviyenize Özel Eğitim
 • Hedeflerinize Yönelik Eğitim
 • Eğitim Başarı Sertifikası

Online İngilizce Eğitim Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

İhtiyacınıza ve hedefinize yönelik çeşitli online ingilizce eğitim paketlerimiz bulunmaktadır.

Yabancı dil kurs fiyatları neye göre belirlenir

Sık Sorulan Sorular

Online dersler ne zaman yapılmaktadır?

Dersler istediğiniz saatte online olarak yapılmaktadır. Gün ve saati eğitmeniniz ile birlikte planlarsınız.

Derslerde istediğim konularda eğitim alabilir miyim?

Hazırladığımız temel içeriklerin dışında özel istekleriniz ya da sektörünüze göre içerik özelleştirmeleri de yapmaktayız.

İngilizce konuşmaya ne zaman başlarım?

İlk ingilizce canlı dersten itibaren ingilizce konuşmaya başlarsınız. Tekrara dayalı özel bir metotla ilerlersiniz ve gramer bilgisini konuşmalar sırasında öğrenirsiniz.

 

Evinizin rahatlığında eğitim

Çevrimiçi ingilizce öğrenmeye hazır olduğunuzda eğitmenlerimiz, gündüz veya gece her zaman yanınızdadır. Evde eğitim almak daha rahat bir ortamda öğrenebileceğiniz anlamına gelir. Rahatsız edici bir sandalyede oturmak ve bel ağrısı çekmek zorunda kalmazsınız. Hem dikkatinizi dağıtacak kaynaklar son derece minimuma iner. Başka kimse olmadan size özel ingilizce eğitimi alırsınız. Böylelikle İngilizce öğrenmeye ve konuşmaya daha rahat odaklanabilirsiniz. Kursa gitmek için toplu taşıma kullanmamak, benzin almak zorunda kalmamak, ders için giyinmemek ve daha birçok avantaj sizi bekliyor.

Kendi hızınızda öğrenin

Online eğitimlerde kendi hızınızda öğrenirsiniz. Gündüz çalışmak veya ev ve çocuklarınızla ilgilenmek zorundaysanız, geceleri eğitim alabilirsiniz. Çevrimiçi kurslar, öğrenme deneyiminiz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Kendi hızınıza göre bire bir online canlı eğitimlerinizi istediğiniz zaman ve günde alırsınız. Online ingilizce dersleri ile öğrenme deneyiminizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve istediğiniz konular üzerinde eğitiminizi tamamlarsınız.

Maliyeti daha azdır

Çevrimiçi öğrenmenin bir diğer büyük yararı da bütçenize büyük bir yük getirmeyeceğidir. Online ingilizce kursumuz, dil becerilerinizi geliştirmenin çok daha uygun maliyetli bir yoludur. Çevrimiçi ingilizce dersi için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve internettir.

Evinizin konforunda ingilizce öğrenmeniz, pratik konuşma alıştırmaları yapmanız için eğitimlerimize katılabilirsiniz.

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
Canlı Destek