Online İngilizce Kursu İle Hızlı Öğrenme

İngilizceyi kalıcı ve hızlı öğrenmek istiyorsanız canlı online İngilizce kursu avantajını kullanabilirsiniz. Eğitimi evden alarak pratik konuşmanızı ilerletirsiniz.

İnternet ve çevrimiçi uygulamalar ile birlikte bir şeyler öğrenmek çok kolay ve hızlı hale geldi. Bu kolaylığı ve esnekliği online İngilizce eğitiminde de kullanabilirsiniz. Evde ya da işyerinizde İngilizce eğitim için yapmanız gereken tek şey online İngilizce kursu programımıza kaydınızı yaptırmanız. Bu kurslarda bulunduğunuz yerden başka bir yere gitmenize gerek kalmadan uzaktan bağlantı ile (online canlı derslerle) yabancı dili öğrenebilir ya da ingilizce pratiğinizi geliştirebilirsiniz.

Online İngilizce Eğitimin Avantajları

 • Canlı İngilizce kursları ekonomik fiyatlıdır.
 • Saatleri kendinize göre ayarladığınız için pratiktir.
 • Evde ya da ofisinizden ayrılmak zorunda kalmazsınız.
 • Trafik ile uğraşmazsınız.
 • Konuları siz belirlersiniz.
 • Kendi hızınıza göre ilerlersiniz.

Dil bilgisi eksiğiniz yok ve ingilizce biliyor olsanız bile konuşma pratiği yapmak için native eğitmenlerle canlı ingilizce sohbet edebilirsiniz. Eğitiminiz herhangi bir nedenden dolayı yarım kalmış da olabilir. Eğitiminizi online canlı ingilizce dersler ile bitirebilir ve konuşmanızı hızlandırabilirsiniz.

İlk Dersten İtibaren Konuşun

Özel Yöntemle Hızlı Öğrenin

İlk günden konuşarak İngilizceyi aktif olarak öğrenebileceğiniz online kursun çok fazla avantajı vardır. Sadece İngilizceyi aktif olarak öğrenmekle kalmaz aynı zamanda kendi konforunuza göre plan yaparak öğrenirsiniz.
 

İngilizceyi Konuşarak Öğrenin

Akıllı telefon ya da bilgisayar ile uzaktan bağlantı kurarak native eğitmenlerle canlı sohbet edersiniz. İngilizceyi konuşarak öğrenirsiniz ya da geliştirirsiniz.

 

Konuyu Siz Belirleyin

Temel eğitim konularımız yanında istediğiniz konuyu belirleyebilirsiniz. Gramer kurallarını konuşurken öğrenirsiniz.

 

Esnek Gün, Saat ve Mekan

Günü ve saati kendiniz ayarlarsınız. İstediğiniz zaman uzaktan bağlantı ile istediğin yerden canlı derslere katılabilirsiniz. Trafikle uğraşmazsınız.

 

İngilizce Seviyenizi İlerletin

Ders öncesi İngilizce seviyeniz belirlenir. Hangi etap ve hangi kurdaysanız dersler bu yönde başlar ve sonraki seviyelere geçersiniz.

 

Birebir Online Dersler

Canlı online derslerde tek başınıza eğitim alabilirsiniz.

 

Kısa Sürede Çok Hızlı Öğrenin

Doğal Tekrar Yöntemi kullandığımız online derslerde kısa sürede hızlı sonuç alırsınız. Öğrendiğiniz tüm kelimeleri pratikte kullanarak aktif ve kalıcı hale getirirsiniz.

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce kursları sayesinde bir yere yetişmek zorunda kalmazsınız. İstediğiniz saatte istediğiniz yerde yabancı dilinizi geliştirme fırsatına sahip olursunuz. Ofisten eve gitmeden internetiniz varsa bulunduğunuz yerden derslerinize katılarak konuşarak öğrenmeye devam edebilirsiniz. Yurtdışına çıkmanız gerektiği durumlarda bile eğitiminizi bırakmak zorunda değilsiniz. Cep telefonunuz ve internetiniz sayesinde bulunduğunuz her yerden eğitiminize devam edebilirsiniz. Online konuşma pratiği derslerinde pijamanızla bile eğitiminizi alabilirsin.

Eğitmenlerimiz konuşurken gramer kurallarını öğretirler. Kuralları öğretmeye çalışarak yabancı dilini pasif geliştirmezler. Konuşarak aktif olarak öğrenmenizi sağlarlar. Konuşurken akıcı konuşmanızı hedefler, konuşma cesaretinizi artırırlar. Hata yapma korkusu içinde olmazsınız. Profesyonel biri ile konuştuğunuz için aklınızda bir şüphe olmadan kendinize güvenerek öğrenirsiniz. Telafuzunun iyi veya kötü olduğuna takılmadan, hata yapmaktan korkmadan ve gramer kurallarına takılmadan konuşmaya başlarsınız. Gramer ihtiyacını dersler sırasında konuşarak öğrenirsiniz.

Online İngilizce Kursu Fiyatları

Tanışma Paketi

Online Birebir Dersler
İletişime Geçin
3 Ay Online Eğitim
Eğitim Danışmanıyla
İletişime Geçin
 • 24 Ders Saati
 • Online Canlı Birebir Dersler
 • Eğitim Gününü ve Saatini Sizin Belirlediğiniz Dersler
 • 40'ar Dakikalık Native Eğitmenler ile Konuşma Dersleri
 • Dersleri Erteleme Opsiyonuyla Hak Kaybı Yaşamamak
 • %100 Kişiselleştirilebilen Eğitim
 • Seviyenize Uygun Özel Eğitim İçerikleri
 • İşinize Yönelik Eğitim Programları
 • İstediğiniz Yerden Derse Katılım Özgürlüğü
 • Eğitim Danışmanlık Desteği
 • Pratik ve Uygulamalı Yaklaşım İle Kalıcı, Hızlı Sonuç

Online İngilizce Eğitim Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

İhtiyacınıza ve hedefinize yönelik çeşitli online ingilizce eğitim paketlerimiz bulunmaktadır.

Yabancı dil kurs fiyatları neye göre belirlenir

Sık Sorulan Sorular

Online dersler ne zaman yapılmaktadır?

Dersler istediğiniz saatte online olarak yapılmaktadır. Gün ve saati eğitmeniniz ile birlikte planlarsınız.

Derslerde istediğim konularda eğitim alabilir miyim?

Hazırladığımız temel içeriklerin dışında özel istekleriniz ya da sektörünüze göre içerik özelleştirmeleri de yapmaktayız.

İngilizce konuşmaya ne zaman başlarım?

İlk ingilizce canlı dersten itibaren ingilizce konuşmaya başlarsınız. Tekrara dayalı özel bir metotla ilerlersiniz ve gramer bilgisini konuşmalar sırasında öğrenirsiniz.

Evinizin rahatlığında eğitim

Çevrimiçi ingilizce öğrenmeye hazır olduğunuzda eğitmenlerimiz, gündüz veya gece her zaman yanınızdadır. Evde eğitim almak daha rahat bir ortamda öğrenebileceğiniz anlamına gelir. Rahatsız edici bir sandalyede oturmak ve bel ağrısı çekmek zorunda kalmazsınız. Dikkatinizi dağıtacak kaynaklar son derece minimuma iner. Başka kimse olmadan size özel ingilizce eğitimi alırsınız. İngilizce öğrenmeye ve konuşmaya daha rahat odaklanabilirsiniz. Kursa gitmek için toplu taşıma kullanmamak, benzin almak zorunda kalmamak ve daha birçok avantaj sizi bekliyor.

Kendi hızınızda öğrenin

Online eğitimlerde kendi hızınızda öğrenirsiniz. Gündüz çalışmak ya da ev ve çocuklarınızla ilgilenmek zorundaysanız, geceleri eğitim alabilirsiniz. Çevrimiçi kurslar, öğrenme deneyiminiz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Kendi hızınıza göre bire bir online canlı eğitimlerinizi istediğiniz zaman ve günde alırsınız. Online ingilizce dersleri ile öğrenme deneyiminizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve istediğiniz konular üzerinde eğitiminizi tamamlarsınız.

Maliyeti daha azdır

Çevrimiçi öğrenmenin bir diğer büyük yararı da bütçenize büyük bir yük getirmeyeceğidir. Online ingilizce kursumuz, dil becerilerinizi geliştirmenin çok daha uygun maliyetli bir yoludur. Çevrimiçi ingilizce dersi için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve internettir.

Evinizin konforunda ingilizce öğrenmeniz, pratik konuşma alıştırmaları yapmanız için eğitimlerimize katılabilirsiniz.

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı