İletişim

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Şirketinizde istenilen gün ve saatte yapılan kurumsal ingilizce eğitimi ile hızlı bir şekilde çalışanlarınızın yabancı dili öğrenmesini sağlamaktayız.

Maksimum 8 kişilik oluşturulan sınıf eğitimlerinin yanı sıra kurumda çalışan kişiler için bire bir, yüz yüze veya online görüntülü sohbet (Skype vb) programarı üzerinden İngilizce eğitimleri de gerçekleştirilmektedir.

Şirketinizin sektörü veya iş alanına yönelik özel bir eğitim içeriği talebiniz olması durumunda ilgili çalışma yapılarak eğitiminizi bu yönde alabilirsiniz. Kurumsal İngilizce eğitim programlarımız ile bankacılık ve finans endüstrisinden devlet kurumlarına, birçok sektöre göre özel müfredat hazırlananarak yabancı dil eğitiminizi özelleştirebilirsiniz.

Şirketinize göre hedefli eğitim veren programımız ve profesyonel eğitmenlerimiz ile çalışanlarınızın, işyerinde hemen kullanabilecekleri iletişimsel ingilizcelerinde pratik geliştirmeler yapmalarını sağlamaktayız.

Kurumsal İngilizce eğitiminde esneklik sağlıyoruz

Esneklik; iddialı hedefleri ve sınırlı bir süreye sahip olan müşterilerle çalışırken başarının anahtarıdır. Eğitiminizi tasarlarken danışman bir yaklaşım için bize güvenebilirsiniz. İçeriklerimiz, konum, zaman ve format gereksinimlerinize, önceliklerinize ve koşullarınıza göre uyarlanmaktadır. Onlarca müşterimizin bizi 'mükemmel' olarak değerlendirdiğini gururla söyleyebiliriz.

Kurumsal yabancı dil eğitimlerimiz, kurumunuzun gelişimine aşağıdaki temel konularda yardımcı olacaktır.

  • İnsan ve proje yönetimi,
  • Mesleki varlık ve etki,
  • Toplantı katılımları,
  • İş sunumları,
  • İş yeri konuşmaları,
  • Sanal tartışmalar,
  • İş görüşmeleri,
  • İş e-postaları ve iş yazışmaları

Raporlama araçlarımız, çalışanlarınızın kaydettiği ilerlemeyi görmenizi sağlar. Katılımcıların temel iletişim becerilerini ne aşamada geliştirdiğini veya eğitimin üzerlerindeki etkisini en etkin şekilde takip edebilirsiniz.

Müşterilerimiz arasında yerel işletmelerden, çok uluslu kuruluşlara kadar her büyüklükte şirket bulunmaktadır. Çoğu sektörle etkin şekilde çalışıyoruz ve desteğimize ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmet sağlama konusunda mükemmel bir geçmişe sahibiz.

Ücretsiz Demo Dersi İçin Sizi Bekliyoruz

GNR’de bahanelere yer yok! İstediğiniz yer, istediğiniz gün ve istediğiniz saatte yüz yüze veya Skype ile eğitim planlamanız yapılır. Bu sayede iş yoğunluğunu eğitiminize engel olmaz.