İletişim

Kurumsal İngilizce Eğitimi ve Bireysel İngilizce

İngilizceyi güvenle konuşma zamanı. Konuşma odaklı kurumsal, bireysel eğitimler ve ingilizce özel derslerimizle ilk günden konuşmaya başlarsınız. Canlı online ingilizce eğitimler ile bulunduğunuz yerin konforunda (evden, iş yerinizden) uzaktan eğitim alabilir ya da pratiğinizi ilerletmek için konuşmalar yapabilirsiniz.

Kurumsal ve bireysel hedef ve seviyeniz dikkate alınarak size özel olarak oluşturulan eğitimlerimiz dilediğiniz gün ve saate göre düzenlenmektedir.

Öne çıkan özellikler; Zaman esnekliği (istenilen saatlerde eğitmeniniz hazır beklemektedir), istenilen mekanda dersler (işyerinizde ya da sıcak bir kahve eşliğinde istediğiniz kafede), canlı online ya da telefondan eğitimler (evinizin konforunda uzaktan eğitimler), sektörünüze ya da belirttiğiniz mesleğinize göre müfredatlar, ay sonu raporlamalar ile eğitiminizin takibi.   

Ücretsiz Demo Dersi İçin Sizi Bekliyoruz

GNR’de bahanelere yer yok! İstediğiniz yer, istediğiniz gün ve istediğiniz saatte yüz yüze veya Skype ile eğitim planlamanız yapılır. Bu sayede iş yoğunluğunu eğitiminize engel olmaz.