Kurumsal İngilizce Eğitimi ve Bireysel İngilizce

Kurumsal ingilizce eğitimi şirketinizde kariyer planınıza göre yapılmaktadır. Size özel oluşturulan bireysel eğitimler ile ilk günden konuşmaya başlarsınız.

Her seviyeye uygun konuşma odaklı kurumsal ingilizce eğitimi, bireysel eğitimler ve yüz yüze özel derslerimizle hızlıca öğrenmeye başlarsınız. Canlı online ingilizce kursu ile bulunduğunuz yerin konforunda (evden ya da iş yerinizden) uzaktan eğitim alabilir ya da pratiğinizi ilerletmek için native eğitmenler ile konuşmalar yapabilirsiniz.

İngilizceyi hızla öğrenme ve akıcı konuşma zamanı

Kurumsal ve bireysel hedef ve seviyeniz dikkate alınarak size özel olarak oluşturulan ingilizce dersler dilediğiniz gün ve size uygun saatlere göre düzenlenmektedir.

Öne çıkan özellikler; Zaman esnekliği (istenilen saatlerde eğitmeniniz hazır beklemektedir), istenilen mekanda dersler (işyerinizde ya da sıcak bir kahve eşliğinde istediğiniz kafede), canlı online ya da telefondan eğitimler (evinizin konforunda uzaktan eğitimler), sektörünüze ya da belirttiğiniz mesleğinize göre müfredatlar, ay sonu raporlamalar ile eğitiminizin takibi.   

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı