İletişim

İngilizce Hazırlık Atlama Programı

İngilizce Hazırlık Atlama / Proficiency yeterlilik sınavı vakıf ve devlet üniversitelerinin yabancı dil hazırlık sınıfından muaf olup, lisansa geçebilmeniz için uygulanan ve içeriği üniversiteden üniversiteye değişiklik gösteren bir sınavdır.

Doğal Çoklu Tekrar ve İşitsel-Dilsel yöntemleri temel alan GNR özel eğitim metodu bu sınavlarda başarılı olmanız için yanınızda! GNR Eğitim Danışmanlık’ın tamamı alanında uzman profesyonellerden oluşur ve ders içerikleri kişiye özel olarak hazırlanır.

İngilizce hazırlık atlama sınavları her üniversitede farklı olduğu için sınavın genel formatına hakim olmak çok önemlidir.

Üniversite Hazırlık Atlama / Proficiency, TOEFL, IELTS, YDS ( ÜDS / KPDS ) gibi profesyonel çaptaki akademik İngilizce dil sınavlarında başarılı olabilmenin tek ve en önemli yolu bu sınavlara nasıl çalışılacağını bilen uzmanlardan eğitim almaktır.

GNR Eğitim ve Danışmanlık Eğitmenleri, kuramsal ve pratik olarak sınav mantığını aktarmanın yanı sıra, Uluslararası Patenti olan eğitim metodumuzla da programı desteklemektedir.

Ücretsiz Demo Dersi İçin Sizi Bekliyoruz

GNR’de bahanelere yer yok! İstediğiniz yer, istediğiniz gün ve istediğiniz saatte yüz yüze veya Skype ile eğitim planlamanız yapılır. Bu sayede iş yoğunluğunu eğitiminize engel olmaz.