Kişiye Özel İngilizce Konuşma Pratiği Dersleri

GNR Eğitimde bir seans üç dersten oluşmaktadır. Üç dersin toplam süresi 120 dakikadır.

GNR Eğitim olarak İngilizce konuşma pratiği derslerinde hedefimiz, sizin en kısa sürede İngilizceyi dilbilgisi kurallarına göre doğru konuşabilmenizi sağlamaktır. Pratik dersi olduğu için gramer kurallarını konuşurken öğrenmeniz sağlanır. Konuşmak istediğiniz konuları kendiniz belirleyebilirsiniz. Kariyeriniz veya özel ilgi alanlarınızla ilgili konularda konuşma beceriniz geliştirilir. Ama İngilizce mutlaka bilmeniz gereken kelimeler ile konuşabilmeniz gereken özel içerikler, GNR tarafından hazırlanır.

Çoklu Tekrar Yöntemi

Klasik yabancı dil eğitimlerinden farklı bir eğitim programımız bulunmaktadır. Patenti sadece GNR Eğitime ait olan doğal çoklu tekrara dayalı özel bir yöntem ile konuşma beceriniz geliştirilir. Bu özel yöntemin standart eğitimlerden farkı, konuşurken öğrendiklerinizi kalıcı olarak öğrenmenizdir. İngilizce düşünerek İngilizce konuşmanızı geliştirirsiniz. Cümleleri, dil bilgisi kurallarına göre doğru konuşarak, takılmadan kurarsınız. GNR özel eğitim yöntemi sayesinde, cümle yapılarının matematiğini, beyniniz siz farkında olmadan formüle eder. Konuşurken bu formülleri ilk günden itibaren kullanmaya başlarsınız. Düzenli olarak yeni kelimeler öğrenmeniz sağlanır. Yeni kelimeleri methodumuz sayesinde kalıcı olarak öğrenip, konuşurken kullanırsınız.

Türkçe günlük konuşmalarınızı İngilizce konuşabilmeniz önceliğimizdir.

Bu yüzden İngilizce günlük konuşmalarda hem hızlıca İngilizce düşünme alışkanlığınız kazandırılır hem de hızlıca diyaloglara cevap vermeniz sağlanır.  

Hayatımızda her yeni bilgiyi yaşayarak ve yaparak öğreniriz. Davranışçı Öğrenme Ekol’ü öğrenmenin aktif bir süreç olduğunu ve en iyi öğrenmenin duyusal etkileşim ile gerçekleştiğini savunurlar. Bu yüzden Davranışçı Öğrenme Ekol’ü eğitmenleri, yeni bir bilgiyi birine öğretirken kişilerin duyusal etkileşimlerini kullanır ve kendilerini ifade etmesini esas alır. Yeni bilgiler kişilere tekrar, taklit ve şartlandırma yoluyla öğretilir. GNR Eğitim yabancı dil eğitimlerinde Davranışçı Öğrenme Ekolü’nden etkilenmiştir. Bu yüzden eğitmenlerimiz tarafından konuşma pratiği derslerinde sizin hangi duyusal etkileşimle daha iyi öğrendiğiniz gözlemlenir. Konuşma becerinizin en kısa sürede gelişmesi için, kendi hayatınız ile bir bağ kurmanız sağlanır. İngilizce konuşma pratiği seanslarında, duyularınızı ve duygularınızı aktif olarak kullanarak geliştirdiğiniz için kalıcı olarak öğrenirsiniz. İlk günden itibaren kendinizden emin bir şekilde konuşursunuz.

Konuşma becerinizin hızlı bir şekilde gelişmesi için, eğitmeniniz ile konuşurken sanki bir arkadaşınızla konuşuyormuş gibi derse odaklanmanız ve keyif almanız çok önemlidir. Bu yüzden GNR Eğitim olarak seanslarda aktif konuşacağınız bir plan oluşturulur. Seanslarda pratik yapmaktan keyif alırsınız. Günlük hayatınızın temposunda dil öğrenmek, değerli vaktinizden ayırdığınız bir vakit olmaktan çıkar.

Konuşma yeteneğinizin ilk günden itibaren konuşurken anlaşıldığınızı fark etmeniz, sizin motivasyonunuzu yükseltir. Pratik seanslarınızı sosyalleştiğiniz bir etkinlik olarak görmeye başlarsınız.  Kendinize güveniniz arttıkça, daha fazla konuşmak istersiniz. İnternette, hayatınızın akışına İngilizceyi daha fazla nasıl yerleştirebileceğinizin formüllerini araştırırsınız.

İngilizce speaking dersleriniz istekleriniz doğrultusunda düzenlenir. Kişiye özel konuşma pratiği seanslarında zamanı ve yeri siz belirlersiniz. Native ve sertifikalı eğitmenlerimize uzaktan bağlanarak veya bire bir yüz yüze imkanlardan faydalanarak konuşma pratiği yaparsınız. Eğitmeniz ilk günden itibaren sizin öğrenme tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı iyi belirler. Belirlediğiniz saatte ve yerde, eğitmeniniz ile sadece siz pratik yaparken, öğrenmenizi olumsuz etkileyecek dış etkenlerden uzak olursunuz. GNR Eğitim için size uygun elverişli bir öğrenme ortamı olması çok önemlidir. 

İngilizce Conversation Practice için size özel bir içerik hazırlarken bireysel hedeflerinizi iyi dinleriz. Seviyenizi en iyi şekilde analiz ederiz. İngilizce konuşma seviyenizin hangi etapta olduğunu, uluslararası standartlara uygun olarak belirleriz. Etabınızı belirledikten sonra hangi etabın hangi kurunda olduğunuzu belirleriz. İş veya genel İngilizce tercihinize göre hazırlanan içeriklerle ilk günden itibaren konuşmaya başlarsınız. Başladıktan sonra tercihinizi değiştirebilirsiniz. Eğitmenimiz hemen yeni ders içerikleri hazırlamaktadır. Kişiye özel konuşma pratiği seanslarında zamanı belirleyen siz olduğunuz için, konuşmanıza odaklanırsınız. Öğrenme hızınız ve başlangıç seviyeniz, en iyi şekilde konuşmanızın gelişmesi için etkilidir. Bu yüzden sizin öğrenme hızınıza özel bir program hazırlanması, en kısa sürede İngilizce konuşabilmenizi sağlayacaktır.

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı