Online İngilizce Özel Ders: Sıfırdan İleri Seviye

Online İngilizce özel ders ile birebir konuşarak eğitim yapın. Sıfırdan ileri seviye aktif konuşma ve hızlı öğrenme ile hedefinize ulaşın.

Tecrübeli eğitmeniniz sadece sizinle ders yapacağı için GNR temel eğitiminin yanısıra derslerin içeriğini ilgi alanlarınız ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda oluşturursunuz.

Konuşarak İngilizce Öğreten Eğitim Programı

Derslerde devamlı konuştuğunuz için ingilizce konuşma pratiğiniz hızla gelişmektedir. Eğitimlerimizde İngilizce öğrenirken odağınız konuşmadır. Tekrara dayalı özel bir metodla ilerlersiniz. Dil bilgisi kurallarını konuşma içerisinde keşfedersiniz. Gözlerinizle değil kulaklarınızla öğrenip ilk dersten başlayarak İngilizce konuşursunuz.

Günlük hayatının temposunda yabancı dil öğrenmek ya da geliştirmek için ingilizce kursana gitmeye zaman bulamayabilirsiniz. Tercih etmeniz durumunda ingilizce eğitiminizi ister evden ister işyerinizden ayrılmadan, bulunduğunuz yerin rahatlığında istediğiniz saat ve günde canlı online uzaktan bağlantı ile de alabilirsiniz. 

İngilizce Özel Ders Özellikleri

 • %100 kişiselleştirilebilen eğitim
 • İstediğiniz yerden derslere katılım rahatlığı
 • Zaman esnekliği sayesinde istediğiniz saatte eğitim alma
 • Konuları karşılıklı belirleyerek istenilen alana göre içerikleri özelleştirme
 • Konuşma odaklı özel dersler ile devamlı ingilizce konuşma
 • İhtiyaç ve hedefe göre ders planlaması

Bir yabancı dilin hızlı öğrenilmesine en büyük engel konuşma pratiğinin az olunmasıdır. Eğitimlerimizde katılımcılar aktif olarak yani konuşarak İngilizceyi öğrenmeye başladığından ilk günden pratik yaparak yabancı dillerini geliştirirler. Eğitimlerimizde aktif olarak cümleler kurarak konuşma becerisinin gelişmesi hedeflenir. Katılımcılar ilk günden itibaren İngilizce düşünebilme yeteneği kazanmaya başlarlar. Katılımcı eğitmeni sayesinde kendi öğrenme şeklini de öğrenmeye başlar.

İlk Dersten İtibaren Konuşun

Özel program ile verilen online ingilizce eğitiminde daha hızlı ilerleme kaydeder ve daha akıcı konuşmaya başlarsınız.

Bire bir online yapacağınız dersler ile dikkatinizi dağıtacak veya öğrenmenizi olumsuz etkileyecek dış etkenlerden uzak olursunuz. Eğitmeniniz, sizin öğrenme sürecinize, motivasyonunuzun nasıl yükseldiğine veya azaldığına hakim olacağı için öğrenme sürecinizi bunları göz önünde bulundurarak planlar ve ilerleyen derslerde bunları dikkate alır.
 

%100 Kişiselleştirilmiş Eğitim

Derslerin içeriğini ilgi alanlarınız ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda oluşturursunuz. Temel GNR eğitiminin yanında sizin belirleyeceğiniz konularda ilerlersiniz.

 

Native ve Sertifikalı Eğitmenler

Native ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile bire bir ders yaparsınız. Dil bilgisi kurallarını konuşma içerisinde keşfedersiniz.

 

Esnek Saat ve Günlerde Eğitim

İstediğiniz yerden derslere katılım rahatlığı. Zaman esnekliği sayesinde istediğiniz saatte eğitim alma.

 

İngilizce Seviyenizi İlerletirsiniz

Eğitim planlaması öncesinde, sizin hangi etapta olduğunuz ve etabınızın hangi kurunda olduğunuz belirlenir. İlerleyen günlerde sonraki kurlara geçerek ilerlersiniz.

 

Online Eğitim

Eğitimlerinizi online ingilizce özel ders şeklinde yapabilirsiniz.

 

Kısa Sürede Çok Hızlı Öğrenirsiniz

Doğal Tekrar Yöntemi kullandığımız derslerde kısa sürede hızlı sonuç alırsınız. Öğrendiğiniz tüm kelimeleri pratikte kullanarak aktif ve kalıcı hale getirirsiniz.

İngilizce Özel Ders

İngilizce konuşmakta tereddüt etmenize gerek kalmaması için tecrübeli native eğitmenler, çeşitli aktivitelerle ve daha önemlisi uzmanlıklarıyla size yardımcı olacaklardır. İngilizce konuşmaya zorlananlar için tasarlanan konuşma odaklı özel ingilizce kurslarımız, akıcı bir şekilde konuşmanıza ve dil konusunda güveninizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. İstanbul dışından ders almak isteyenler iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bilgi alabilirler.

Eğitimlerimizde ilk günden konuşarak eğitime başlanır. Gramer kuralları konuşularak öğretilir. Konuşabilmenin kolay olduğunun keşfedilmesi kişileri fazlasıyla mutlu eder. Aktif olarak konuşulan konu ile ilgili cümleler kurulduğundan zihinde Türkçe cümleyi İngilizceye çevirme fırsatı olmaz. Bu da katılımcının akıcı konuşabilmesi için iyi bir motivasyondur. İlk günden konuşabilme becerisinin kazanılmaya başlaması kişilere İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrendiği hissini kazandırır.

İngilizce Özel Ders İle Kazanacaklarınız

 • Native ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile bire bir ders yapacaksınız.
 • Derslerde devamlı konuşma yapacağınız için ingilizce konuşma pratiğiniz hızlı gelişecektir.
 • İngilizce tartışmalar, yazışmalar ve sunumları çok rahat yapabileceksiniz.
 • Dersi derste öğrenecek, ingilizceyi konuşurken keşfedeceksiniz..

Esnek saat ve günlerde eğitim

İngilizce özel ders içeriklerimiz dilediğiz yer ve saate uygun olacak şekilde düzenlenir. Tamamen sizin dil seviyenize göre hazırlanan ders içeriklerimiz ile ingilizceyi rahat ve esnek şartlarda öğrenebilirsiniz. Özel derslerde eğitim birebir verildiği için ilerleme daha hızlı olur. Çok daha kısa sürede akıcı konuşmaya başlarsınız. Eğitmenle direkt iletişim kurduğunuz için içerikleri birlikte oluşturabilir, mesleğiniz ya da hedefiniz doğrultusunda planlayabilirsiniz.

Online İngilizce Özel Ders Fiyatı

Tanışma Paketi

Online Birebir Dersler
İletişime Geçin
3 Ay Online Eğitim
Eğitim Danışmanıyla
İletişime Geçin
 • 24 Ders Saati
 • Online Canlı Birebir Dersler
 • Eğitim Gününü ve Saatini Sizin Belirlediğiniz Dersler
 • 40'ar Dakikalık Native Eğitmenler ile Konuşma Dersleri
 • Süreç Takibi ve Maksimum Verimlilik Açısından Aynı Eğitim Koçu ile Çalışma İmkanı
 • %100 Kişiselleştirilebilen Eğitim
 • Seviyenize Uygun Özel Eğitim İçerikleri
 • İşinize Yönelik Eğitim Programları
 • İstediğiniz Yerden Derse Katılım Özgürlüğü
 • Eğitim Danışmanlık Desteği
 • Pratik ve Uygulamalı Yaklaşım İle Kalıcı, Hızlı Sonuç

Premium Birebir

Özelleştirilebilir İçerikler
İletişime Geçin
6 Ay Online Eğitim
Eğitim Danışmanıyla
İletişime Geçin
 • 48 Ders Saati
 • Online Canlı Birebir Dersler
 • Eğitim Gününü ve Saatini Sizin Belirlediğiniz Dersler
 • 40'ar Dakikalık Native Eğitmenler ile Konuşma Dersleri
 • Süreç Takibi ve Maksimum Verimlilik Açısından Aynı Eğitim Koçu ile Çalışma İmkanı
 • %100 Kişiselleştirilebilen Eğitim
 • Seviyenize Uygun Özel Eğitim İçerikleri
 • İşinize Yönelik Eğitim Programları
 • İstediğiniz Yerden Derse Katılım Özgürlüğü
 • Eğitim Danışmanlık Desteği
 • Pratik ve Uygulamalı Yaklaşım İle Kalıcı, Hızlı Sonuç
 • Raporlama ve Gelişim Takibi
 • Farklı Dilleri Konuşan Bir İnsana Dönüşme Rahatlığı

Eğitim içeriğine ait tüm detayları paketler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Online İngilizce özel derslerin en önemli avantajı kişilerin kendi vakitlerine uygun olduğu anda ders alma fırsatı yakalamasıdır. İşiniz nedeniyle programında değişiklik yapmak istediğinizde rahatlıkla eğitmeniniz ile yeni bir plan yapabilirsiniz. Şehir dışına veya yurt dışına çıkılması gerektiğinde de rahatlıkla bulunduğunuz yerden uzaktan bağlantı ile derslerinizi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir ders ne kadar sürüyor?

Standart olması adına derslerimiz seans olarak yapılmaktadır. 1 seans 120 dakikadan (3 ders x 40 dk) oluşmaktadır. Size uygun olabileceğini düşündüğünüz farklı ders süreleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dersler nerede ve ne zaman yapılmaktadır?

Özel dersler istediğiniz yer ve saatte yapılmaktadır. Gün ve saati eğitmeniniz ile birlikte belirlersiniz. İsteğinize bağlı olarak eğitimlerinizi online canlı ders platformu üzerinden uzaktan bağlanarak ya da telefon ile de yapabilirsiniz.

Özel derslerde istediğim konularda eğitim alabilir miyim?

Evet. Temel hazırladığımız içeriklerin dışında özel istekleriniz ya da sektörünüze göre içerik özelleştirmeleri de yapmaktayız. İlgi alanlarınızı ya da istediğiniz sektör bazlı konuları eğitmeniniz ile paylaştığınızda temel eğitim planında bu konular da göz önünde bulundurularak eğitiminize dahil edilecektir.

Ne zaman ingilizce konuşmaya başlarım?

İlk dersten itibaren ingilizce konuşmaya başlarsınız. Tekrara dayalı özel bir yöntemle ilerlersiniz ve ilgili gramer kurallarını konuşmalar içerisinde öğrenirsiniz.

Derslere katılım zorunlu mudur?

İngilizce özel derslerinizi planlanan günlerde yapmanız ilerlemeniz için son derece önemlidir. Herhangi bir nedenden dolayı katılamayacağınız dersleri önceden bildirmeniz durumunda ders planlamanız başka bir gün ve saate göre yenilenecektir.

İngilizce özel ders fiyatı nedir?

İngilizce özel ders fiyatımız sizinle yapılan demo dersinden sonra, ingilizce dil seviyeniz ve istekleriniz göz önünde bulundurularak planlanan toplam gün ve bir günde yapılacak ders süresine göre belirlenmektedir. 

İngilizce sıfırdan yeni öğrenmeye başlayanlar da ilk günden İngilizce en basit cümleler ile konuşmaya başlar. Eğitimde günlük yaşantıdan konularla konuşularak İngilizce hızlı düşünme ve cevap verme yeteneği kazandırılır. Belli bir seviyede İngilizcesi olanlar için ise İngilizceyi öğrenme sebeplerine göre program yapılır. Örneğin kariyerinde ilerlemek için yabancı dilini geliştirmek isteyenlere sektörü ile ilgili özel ders içeriği hazırlanır. Mühendislik, perakende, mağazacılık, enerji, hukuk, finans ve bankacılık alanlarında kişiye özgü terminolojiden oluşan özel bir müfredat hazırlanır. Böylece topluluk önünde daha rahat ve etkili konuşabilmelerini sağlanır. Ayrıca İngilizce sunum yapabilme yeteneği kazanalır.

 

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı