İletişim

İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders ile konuşmaya ilk eğitimden itibaren başlarsınız üstelik gün ve saati kendiniz seçersiniz. İlgi alanlarınıza göre ders alırsınız.

İngilizce özel ders tercihinize göre online ya da bire bir yüz yüze olarak yapılmaktadır. Eğitmeniniz sadece sizinle ders yapacağı için GNR temel müfredatın yanında eğitim içeriğini karşılıklı ilgi alanlarınız doğrultusunda da oluşturabilirsiniz.

Özel derslerle size uygun olan gün ve saatlerde ders yaparsınız. Amacınız öğrenmenin yanında ingilizce pratiğinizi de geliştirmek ise kişiselleştirilebilen yabancı dil eğitimimiz ile hızlı öğrenme sağlayabilirsiniz.

Tercih etmeniz durumunda ingilizce eğitiminizi ister evden ister işyerinizden ayrılmadan, bulunduğunuz yerin rahatlığında canlı online uzaktan bağlantı ile de alabilirsiniz.

Özel derslerin özellikleri

  • Zaman esnekliği, istediğiniz saatte eğitim.
  • İstediğiniz yerde eğitim alabilirsiniz.
  • İstenilen alana göre içerik özelleştirmeleri. Konuları karşılıklı belirleyebilirsiniz.
  • Konuşma odaklı eğitim. Derslerde devamlı konuşursunuz.
  • İlk dersten itibaren öğrenmeye başlarsınız
  • Özel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre dersler planlanacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir ders ne kadar sürüyor?

Standart olması adına derslerimiz seans olarak yapılmaktadır. 1 seans 120 dakikadan (3 ders x 40 dk) oluşmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda 80dk ya da 100 dk lık ders planlaması da yapılmaktadır. Size uygun olabileceğini düşündüğünüz farklı ders süreleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dersler nerede ve ne zaman yapılmaktadır?

Özel dersler istediğiniz yer ve saatte yapılmaktadır. Gün ve saati eğitmeniniz ile birlikte ayarlarsınız. İsteğinize bağlı olarak eğitimlerinizi online canlı ders platformu üzerinden uzaktan bağlanarak ya da telefon ile de yapabilirsiniz.

Özel derslerde istediğim konularda eğitim alabilir miyim?

Evet. Temel hazırladığımız içeriklerin dışında özel istekleriniz ya da sektörünüze göre içerik özelleştirmeleri de yapmaktayız. İlgi alanlarınızı ya da istediğiniz sektör bazlı konuları eğitmeniniz ile paylaştığınızda temel eğitim planında bu konular da göz önünde bulundurulacaktır.

Ne zaman ingilizce konuşmaya başlarım?

İlk dersten itibaren ingilizce konuşmaya başlarsınız. Tekrara dayalı özel bir yöntemle ilerlersiniz ve illgili gramer kurallarını konuşmalar içerisinde öğrenirsiniz.

Derslere katılım zorunlu mudur?

İngilizce özel derslerinizi planlanan günlerde yapmanız eğitiminiz için son derece önemlidir. Herhangi bir nedenden dolayı katılamayacağınız dersleri önceden bildirmeniz durumunda ders planlamanız başka bir gün ve saate göre yenilenecektir.

İngilizce özel ders fiyatı nedir?

İngilizce özel ders fiyatımız sizinle yapılan demo dersinden sonra, ingilizce dil seviyeniz ve istekleriniz göz önünde bulundurularak planlanan toplam gün ve bir günde yapılacak ders süresine göre belirlenmektedir. Online demo için üst kısımda yer alan ÜCRETSİZ DEMO linkini tıklayabilirsiniz.

İngilizce konuşmakta tereddüt etmenize gerek kalmaması için tecrübeli native eğitmenler, çeşitli aktivitelerle ve daha önemlisi uzmanlıklarıyla size yardımcı olacaklardır. İngilizce konuşmaya zorlananlar için tasarlanan konuşma odaklı özel ingilizce kurslarımız, akıcı bir şekilde konuşmanıza ve dil konusunda güveninizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. İstanbul dışından ders almak isteyenler iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bilgi alabilirler.

İngilizce özel derslerde kazanacaklarınız

  • Native ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile bire bir ders yapacaksınız.
  • Derslerde devamlı konuşma yapacağınız için ingilizce konuşma pratiğiniz hızlı gelişecektir.
  • İngilizce tartışmalar, yazışmalar ve sunumları çok rahat yapabileceksiniz.
  • Dersi derste öğrenecek, ingilizceyi konuşurken keşfedeceksiniz..

Özel program ile verilen bire bir ingilizce eğitiminde daha hızlı ilerleme kaydeder ve daha akıcı konuşmaya başlarsınız.

İngilizce öğrenirken odağınız konuşmadır. Tekrara dayalı özel bir yöntemle ilerlersiniz. Dil bilgisi kurallarını konuşma içerisinde keşfedersiniz. Dersiniz özel olduğu için isteseniz de istemesiniz de konuşmak zorunda kalırsınız. Gözlerinizle değil kulaklarınızla öğrenip ilk dersten başlayarak İngilizce konuşursunuz.

Bire bir yapacağınız dersler ile dikkatinizi dağıtacak veya öğrenmenizi olumsuz etkileyecek dış etkenlerden uzak olursunuz. Eğitmeniniz, sizin öğrenme sürecinize, motivasyonunuzun nasıl yükseldiğine veya azaldığına hakim olacağı için öğrenme sürecinizi bunları göz önünde bulundurarak planlar ve ilerleyen derslerde bunları dikkate alır.

Size uygun saat ve günlerde eğitim

İngilizce özel ders içeriklerimiz dilediğiz yer ve saate uygun şekilde düzenlenir. Tamamen sizin dil seviyenize göre hazırlanan ders içeriklerimiz ile ingilizceyi rahat ve esnek şartlarda öğrenebilirsiniz. Özel derslerde eğitim bire bir verildiği için ilerleme daha hızlı olur. Çok daha kısa sürede akıcı konuşmaya başlarsınız. Eğitmenle direkt iletişim kurduğunuz için içerikleri birlikte oluşturabilir, mesleğiniz ya da hedefiniz doğrultusunda planlayabilirsiniz.

Ücretsiz Demo Dersi İçin Sizi Bekliyoruz

GNR’de bahanelere yer yok! İstediğiniz yer, istediğiniz gün ve istediğiniz saatte yüz yüze veya Skype ile eğitim planlamanız yapılır. Bu sayede iş yoğunluğunu eğitiminize engel olmaz.