İletişim

İngilizce Özel Ders

Size uygun saat ve lokasyona göre hazırlanan İngilizce özel ders programı ile yabancı dili hızlı öğrenebilirsiniz. Her yaş ve meslek grubu GNR Eğitim'in size özel eğitim programına dahil olabilir.

GNR'nin özel eğitim metodu ile İngilizce öğrenmek artık çok daha kolay! Katılımcıların seviyesine göre hazırlanan eğitim içeriği ile daha esnek ve rahat yabancı dil öğrenmek mümkün.

Sınıf eğitimlerini tercih etmeyen, daha kısıtlı zamana sahip veya daha farklı bir alanda ilerlemek isteyen katılımcılar İngilizce özel dersi tercih edebilirler. Size özel hazırlanan dersler ile alacağınız yabancı dil eğitimi ile daha hızlı öğrenme sağlayabilirsiniz. Eğitmen katılımcıyla bire bir yüz yüze ya da online ders yapacağı için içerik birlikte oluşturulabilir veya kişinin alanı doğrultusunda planlanabilir.

İngilizce özel ders programımız, yalnız çalışmayı tercih eden kişiler için idealdir. İngilizce’yi akıcı şekilde konuşmak size güven verir ve hayatınızı değiştirebilir.

Türkiye’deki onlarca büyük şirkette yüzlerce insana İngilizce eğitimleri verdik / veriyoruz. Bu sayı artmaya devam ediyor. Kurslarımız, ders içeriklerimiz hem size kalıcı bir öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme imkanı sağlıyor. İngilizce özel kursu arıyorsanız native eğitimenlerimizden oluşan profesyonel kadromuz sizin yanınızda.

  • İlgi çekici ve etkileşimli ders içerikleri
  • Eğitim teknolojileri takip eden gelişmiş ve öğrenciyle arasındaki etkileşimi en üst düzeye çıkaran tam donanımlı ana dili İngilizce olan eğitmenler
  • Kişinin özel ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre düzenlenen kişisel eğitim içeriği.

Dil ihtiyaçlarınızı anlamanıza ve doğru kursu seçmenizde size yardımcı olacak İngilizce seviyesindeki uzman ekibimizle tanışmak için hemen ana sayfamızdaki ÜCRETSİZ demo ders formumuzu doldurun. Sizi arayalım.

İngilizce konuşmakta tereddüt ediyor olabilirsiniz. Tecrübeli eğitmenlerimizin bu korkunuzu çeşitli aktivitelerle ve daha önemlisi uzmanlıklarıyla aşmanıza yardımcı olmasına izin verin. Bir izleyicinin önünde İngilizce konuşmaya zorlananlar için tasarlanan konuşma odaklı özel İngilizce kurslarımız, akıcı bir şekilde konuşmanıza ve genel güveninizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

İngilizce özel derslerde kazanacaklarınız

  • Kalabalık önünde İngilizce konuşma korkunuzun üstesinden gelebilirsiniz
  • İngilizce tartışmalara girebilir ve sosyalleşirsiniz,
  • Native ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile birebir ders yaparsınız
  • Dersi derste öğrenir, İngilizce'yi konuşurken keşfedersiniz
  • Kalıcı ve kesintisiz bir öğrenme için sürekli geri bildirim alırsınız

Özel program ile verilen bire bir İngilizce eğitiminde daha hızlı ilerleme kaydedilir. Katılımcılar, konuşma korkularının üstesinden gelmeye ve daha akıcı konuşmaya başlar.

Eğitim programlarımız ile İngilizce’yi gerçekten konuşmaya başlayacak ve çok seveceksiniz.

Özel eğitim metodumuz sayesinde İngilizce öğrenirken odağınız konuşmadır. Bir çocuğun konuşmayı öğrenirken izlediği yolu izlersiniz ve tekrara dayalı bir yöntemle ilerlersiniz. Dil bilgisi kurallarını konuşma içerisinde keşfedersiniz. Dersiniz özel olduğu için isteseniz de istemesiniz de konuşmak zorunda kalırsınız. Gözlerinizle değil kulaklarınızla öğrenip ilk dersten başlayarak İngilizce konuşursunuz. Bunların tamamı öğrenmeyi güçlü ve kalıcı kılan aşamalardır.

İngilizce özel ders içeriklerimiz katılımcılarımızın dilediği yer ve saate uygun şekilde düzenlenir. Yaşınız, mesleğiniz ya da yaşadığınız yerin GNR Eğitim’de çok önemi yoktur. Herkes İngilizce özel ders alabilir. Tamamen sizin dil seviyenize göre hazırlanan ders içeriklerimiz ile İngilizce'yi rahat ve esnek şartlarda öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki özel derslerde birebir eğitim verildiği için ilerleme daha hızlı olur. Katılımcılar, çok daha kısa sürede konuşma korkularını ve tereddütlerini aşarak akıcı konuşmaya başlarlar. Birebir, yüz yüze ya da online… Dilediğiniz şekilde İngilizce özel ders alabilirsiniz. İngilizce özel ders tercih etmenin bir diğer avantajı da eğitmenle direkt iletişim kurma şansıdır. Bu sayede içerikleri eğitmenle oluşturur, mesleğiniz, hedefiniz veya tamamen tercihiniz doğrultusunda planlayabilirsiniz.

Şirketinizde çalışma arkadaşlarınız ile birlikte kurumunuzun adresinde ders almayı düşünürseniz kurumsal ingilizce eğitimimizi alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Ücretsiz Demo Dersi İçin Sizi Bekliyoruz

GNR’de bahanelere yer yok! İstediğiniz yer, istediğiniz gün ve istediğiniz saatte yüz yüze veya Skype ile eğitim planlamanız yapılır. Bu sayede iş yoğunluğunu eğitiminize engel olmaz.