İletişim

Bireysel İngilizce Kursu

Kişiye özel oluşturulan bireysel ingilizce derslerinizi bire bir veya online yaparak kursunuz boyunca bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Bireysel hedef ve seviyeniz dikkate alınarak size özel olarak oluşturulan programınızı dilediğiniz gün ve saate göre düzenleyebilirsiniz.

Grup veya sınıf eğitimlerinin size uygun olmadığınız düşünüyorsanız birebir ingilizce tam size göre. Sınırlı bir zamanınız olduğunu ama bir yandan yabancı dil öğrenmeniz gerektiğiniz düşünüyorsanız bireysel eğitimler iyi bir seçenektir. Çünkü eğitim içeriği size uyacak şekilde tamamen esnetilebilir.

Bireysel İngilizce eğitimi ile kazanacaklarınız

  • İngilizce konuşma performansını belirli alanlarda ve büyük ölçüde artıracaksınız.
  • İngilizce ile ilgili problemlerinizi çözebilecek ve ileride başka alanlara odaklanabileceksiniz.
  • Özel metodumuz ile bir ders saati sonunda daha özgüvenli, akıcı ve doğru konuşabileceksiniz.
  • Çok daha geniş kelime haznesine sahip olacak ve kullanabileceksiniz.

Bireysel kurs, sınıf eğitimlerinin size tam anlamıyla sunamayacağı kişiselleştirilmiş ve odaklanılmış bir eğitim sunar.

İngilizce özel eğitim almayı şu nedenlerle tercih edebilirsiniz.

  • Önemli bir sunuma hazırlanmak.
  • Katılacağınız bir konferans, seminer veya toplantı için özgüven artırmak.
  • İngilizce’de eksik olduğunuz noktaları tanımlamak veya
  • Kişisel ihtiyaçlarınıza tamamen odaklanmak.

Tüm bireysel öğrenim programlarımız, özel gereksinimlerinize odaklandığımızdan emin olmak için özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturmamıza yardımcı olan ayrıntılı bir ihtiyaç analizi içermektedir.

Eğitim programımız ile yoğun bir ingilizce öğrenirsiniz. Sadece siz ve öğretmen olduğu için telaffuz ve yeni ifadeler öğrenmeye daha çok odaklanabilir, konuşma pratiği yapabilirsiniz.

Bireysel eğitimlerde odak sadece siz olduğunuz için ister iş İngilizcesi, ister genel İngilizce hangisini isterseniz o konuya göre eğitiminizi alabilirsiniz. Hedeflerinizi gelişiminize göre değiştirebilirsiniz.

Doğal Çoklu Tekrar yöntemini temel alan GNR Metodu ile maksimum ingilizce konuşma süresine sahip olur ve öğrendiklerinizi hemen kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Demo Dersi İçin Sizi Bekliyoruz

GNR’de bahanelere yer yok! İstediğiniz yer, istediğiniz gün ve istediğiniz saatte yüz yüze veya Skype ile eğitim planlamanız yapılır. Bu sayede iş yoğunluğunu eğitiminize engel olmaz.