Konuşarak İngilizce Öğrenme

İlk günden ingilizce konuşarak öğrenmenizi sağlayan eğitim programımız istediğiniz gün ve saatte online yapılmaktadır.

İlk günden dil konusunda kendinize olan güveninizi kazanır, ingilizcede farkına vardığınız nüansları anlayarak ifade etmeye başlarsınız.

İngilizce okuma, yazma ve dinleme becerisi iyi olmasına rağmen konuşma becerisi az gelişme gösterebilmektedir. Birçok insan yabancı dil kurslarında, gramer bilgisi eğitimi alıp eğitimi devam ettikçe konuşamadığı için İngilizce öğrenemediğini düşünmektedir. Yakın çevresinden de yurtdışına gidilmesi gerektiği tavsiyesinin alınması ise kurslardan İngilizce öğrenilmiyor algısı yaratabilmektedir. Siz de bu kişilerden biriyseniz, bu olumsuz bilgileri unutun. Ülkemizde, yurtdışına gitmeden ilk günden itibaren İngilizce konuşabilirsiniz.

İlk günden itibaren İngilizceyi konuşarak öğrenin

GNR Eğitim olarak konuşma odaklı yabancı dil eğitimi veren bir eğitim kurumuyuz. İlk günden itibaren, patenti GNR’e ait özel bir yöntemle serbest konuşmadan iş İngilizcesine, TOEFL’a kadar seçtiğiniz alanda İngilizce konuşmaya başlıyorsunuz. İngilizce konuşma becerinizi doğal çoklu tekrar yöntemi ile geliştirmekteyiz. Eğitim sistemimiz davranışçılık ekolünden etkilendiğinden en etkili ve hızlı eğitimi sizlere sunmaktayız. Davranışçılık ekolünde öğrenilen bilginin kalıcı olması ve kullanılabilmesi esastır. Bu esasla ilk günden itibaren konuşmanızı sağlarken, kalıcı bir eğitim almanızı da sağlıyoruz. Öğrendiklerinizin hafızanızda kalıcı olması ve konuşurken İngilizce düşünerek 800’den fazla cümle kurabilmeniz eğitiminiz süresince motivasyonunuzun hep yüksek olmasını sağlar. 

Konuşma becerinizin gelişmesi için canlı online ingilizce konuşma pratiği derslerimiz birebir ya da grup dersleri şeklinde yapılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda mesleğinize, hedeflerinize ve ya ilgi alanlarınıza göre özel bir program da hazırlamaktayız.

Öğrendiğiniz dili konuşulabilmeniz için o dile aşina olmanız gerekir. İş, okul ve sosyal hayatımızda İngilizce öğrenmeye çalışırken aşina olacak kadar karşılaşmayabiliyoruz. Bir dili konuşabilmenin de değişmez kurallarından biri o dili yaşayabilmektedir. İngilizce konuşma pratiği yapabildiğimizde ya da ingilizce ile iletişim kurarak yaşamımızı ifade etmeye başladığımızda konuşma becerimiz gelişir. Canlı online konuşarak ingilizce öğren programımızla yurtdışına gitmeden de yabancı dili öğrenebilirsiniz.

Online Konuşma Pratiği Kursumuzun Avantajları

  • Kursumuza gelmek için zaman kaybetmezsiniz.
  • Hayatınızı bizim kursumuzun programına göre ayarlamak zorunda değilsiniz.
  • Birebir ingilizce konuşmalarda eğitmeniniz sadece sizinle konuştuğu için diğer katılımcıları beklemek durumunda kalmazsınız.
  • Teknoloji sayesinde nerede olursanız olun ingilizce konuşma pratiğinizi istediğiniz yer ve zamanda yapabilirsiniz.

Tek ihtiyacınız internet bağlantısı olan bir cihaz ve mikrofon. Görüntülü olarak eğitmeniniz ile yapacağınız canlı bağlantı ile konuşarak ingilizce öğrenmeye hazırsınız.

Eğitmeniniz size odaklanarak öğrenme kabiliyetinizi gözlemler. Motivasyonunuzu yükseltmeye ve öğrenmeye odaklanmanızı sağlar. Zorlandığınız kısımları belirleyerek gerekli içerikleri hazırlayarak ilgili kısımları kolayca öğrenmenizi destekler. İngilizce konuşma pratiğinde düşünerek konuşma alışkanlığını elde edersiniz. Akademik araştırmalar en iyi öğrenmenin duyusal etkileşimle olduğunu belirtir.

Konuşarak İngilizce Öğren

Online ingilizce konuşma ile nerede olduğunuzun önemi yoktur. Eğitmeninizle konular üzerinde karşılıklı diyaloglar kurarsınız. Günlük hayatınızın akışında konuşma pratiği fırsatı bulursunuz. Hiç ingilizceniz olmamış ya da belirli bir seviyede olsun size göre eğitim içeriği şekillenmektedir. İngilizce konuşma pratiği yapmak için online dersler çok iyi bir alternatiftir. Orta ve ileri seviyede olup, IELTS, TOEFL, PTE, YÖKDİL gibi yabancı dil sınavlarına hazırlanıyorsanız, bu sınavlar için olması gereken speaking pratiği de yapabilirsiniz.

Eğitmenimiz sadece sizinle konuşur

Kendi konuşma seviyenize göre konuşma pratiği yapabilmek yabancı dil öğrenme ve çalışma motivasyonunuzu yüksek tutar. Konuşma beceriniz gelişirken farkında olmadan gramer kurallarını da öğrendiğinizi fark edersiniz.

GNR ile online konuşma kursu, klasik dil eğitimlerinden farklı, patenti sadece kendinde olan bir yöntem ile konuşma odaklı bir eğitim sunmaktadır. İlk günden itibaren konuşmaya başlatırken farkında olmadan dilbilginizi de geliştirir. Günlük hayatınızda teknoloji sayesinde her anınızda ingilizce konuşma pratiği yapabilecek bir eğitim programınız olur.

GNR ile konuşma engelinizi ortadan kaldırın.  Ücretsiz demo linkine tıklayarak online konuşmayı deneyimleyebilirsiniz.

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı