İş İngilizcesi Sektöre Özel İngilizce

İş İngilizcesi programının amacı, katılımcıların işlerinde kendilerini iyi ifade edebilecekleri düzeyde yabancı dil konuşma yetisi kazanmalarını sağlamaktır.

Çalışma hayatına atılmış hemen herkesin en önemli ihtiyaçlarından biri ‘iyi bir iş İngilizcesi’ne’ sahip olmaktır. GNR Eğitim Danışmanlık, çalışanların iş hayatlarından başarılı olmasını sağlamak için kendi özel metodu ile sürekli öğrenme sağlamaktadır.

İş İngilizcesi programında kurumun sektörü veya iş alanına yönelik özel bir eğitim içeriği oluşturulmaktadır. Bankacılık, finans, hukuk, enerji, bilişim, mühendislik, perakende ve mağazacılık alanlarında farklı bir terminoloji ile kuruma özel müfredat hazırlanmaktadır.

İş Alanınıza Göre Özel İngilizce

Bu eğitim kendi sektöründe daha iyi bir pozisyon hedefleyenler için avantajlı bir eğitimdir.

Sektöre göre hazırlanan özel müfredat sayesinde iş için gerekli donanıma kısa sürede ulaşabilmektedir.

Eğitim metodumuz konuşma odaklıdır. Konuşma odaklı bir eğitim programı ile ilk günden itibaren konuşarak iş İngilizcesi geliştirilir. Gramer kuralları, iş İngilizcesi prosedürleri, cümle yapıları, özel iş kelimeleri, genel kelimeler konuşurken öğrenilir. Eğitimin kapsamında öğrenilenler ezberlenmeden kalıcı olarak öğrenilir.

İş İngilizcesi Eğitiminin amacı iş dünyasına ait global iş İngilizcesinin öğretmek ve kurumsal ingilizce konuşma becerisini kazandırmaktır. Ayrıca sunumların, iş yazışmalarının ve raporlamaların nasıl yapılacağı, nasıl görüş bildirileceği ve nasıl toplantı yapılacağı öğretilir. İş İngilizcesinin terminolojisi ve dilbilgisi geliştirilir. İş arayanlara da iş görüşmelerinde zorlanabilecekleri sorulara nasıl cevap verileceği öğretilir. İş mülakatlarında başarılı bir görüşme becerisi kazandırılır.

İlk Dersten İtibaren Konuşun

Özel Yöntemle Hızlı Öğrenin

GNR İş İngilizcesi Eğitimleri, akıcı konuşma, telefonda konuşma teknikleri, toplantı yönetme, sunum yapma teknikleri, resmi yazışmalar, rapor hazırlama, iş, ekonomi, gazete ve dergileri okuyup anlama ve sektöre özel mesleki İngilizce gibi konuları kapsamaktadır.
 

İngilizceyi Konuşarak Öğrenirsiniz

İster birebir ister online native eğitmenlerle canlı sohbet edersiniz. İngilizceyi konuşarak öğrenirsiniz ya da geliştirirsiniz.

 

Konuyu Siz Belirlersiniz

Programlarımız, gereksinim duyduğunuz konularda sektörünüze özel olarak tasarlanmaktadır.

 

İstediğiniz Gün ve Saatte Eğitim

İngilizce eğitiminizi istediğiniz gün ve saate alabilirsiniz. İş yerinizde, ofisinize ya da evinizde.

İş İngilizcesi

Uluslararası alanda faaliyet gösteren ana dilleri farklı olan ülkeler arasında iletişim kurmak için herhangi bir şirket ve aracı arasında en sık kullanılan dil İngilizce’dir. Ana dili ingilizce olan ülkelerle iş ortaklığı yaparken zaten bilinmesi gereken bir dildir.

Özel metodumuzun kazandıracakları

 • Marka Yönetimi (Brand Management)
 • Müşteri ilişkileri (Customer Relationship Management)
 • İnsan Kaynakları (Human Resources)
 • Satış ve Pazarlama (Sales & Marketing)
 • Kriz yönetimi (Crisis Management)
 • Şirket organizasyonu - Yönetim Şemaları (Organizational charts)
 • Teklif hazırlama ve Sunum Teknikleri (Business Proposals - Presentation)
 • Finansal Analizler (Financial Analysis)
 • Şirket evlilikleri ve Şirket Satın Alımları (Company Mergers and Take Overs)

Konularında artık daha rahat ve özgüvenli şekilde İngilizce konuşacaksınız.

Ülkemizde yerli firmalarla konuşmalarda ve yazışmalarda iş ortaklığı yaparken İş Türkçe’si kullanılır. İş ile ilgili her türlü iletişimde doğru Türkçe ile konuşmak ve yazışmak önemlidir. İş Türkçe’sinin kendine ait özel kuralları vardır. Aynı durum iş ile ilgili İngilizce iletişim kurarken de geçerlidir.

Uluslararası iş ortaklığı yapan firmaların hem yazılı hem sözlü global iş ortakları ile iletişim kurarken İngilizce’nin temel kurallarına ve ticarette kullanılan dil bilgisine sahip olmak gerekir. İngilizce konuşma ve yazışmalarda yanlış anlamaya mahal bırakılmaması gerekir. Net ve anlaşılır bir dil kullanılmalıdır. Uluslararası ticari ilişkilerde kullanılan telefon veya toplantılardaki konuşma dili ve sunumlardaki yazışma dili iyi bilinmelidir. İletişim kurarken iş dünyasının kendine ait özel kelimeleri ve gramer kuralları kullanılmalıdır. Ayrıca genel iş İngilizcesi kuralları dışında sektöre özel dil bilgisi kuralları da bilinmelidir.

Online İş İngilizce Fiyatı

Sınıf: Essential

İş İngilizcesini Konuşarak Öğrenin
1200 TL
Genel Dil Eğitimi
Sınıf: Essential
Derslerine Kaydolun
 • 24 Ders Saati
 • Online Canlı Dersler
 • 3-6 Kişilik Focus Grupları
 • Sektörünüze Yönelik Eğitim
 • Eğitim Başarı Sertifikası

Premium Birebir

Özelleştirilebilir İçerikler
İletişime Geçin
Birebir Özel Dil Eğitimi
Eğitim Danışmanıyla
İletişime Geçin
 • 24-48 Ders Saati
 • Online veya Yüz yüze Birebir Dersler
 • Birebir Özel Eğitim
 • Sizin Belirlediğiniz Gün ve Saatlerde Alacağınız Eğitim
 • Dersleri Erteleme Opsiyonuyla Hak Kaybı Yaşamamak
 • Eğitim Danışmanlık Desteği

Eğitim içeriğine ait tüm detayları paketler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Günümüzde iş İngilizcesini bilmek yabancı iş ortakları olan firmalar dışında belli görevlerde çalışan kişilere de avantaj sağlamaktadır. Özel görevlerde yer alan kişiler iyi bir iş İngilizcesine sahip olduklarında ulusal alanda görevlendirilebilmektedir. Bu görevlendirme ile dil tazminatı avantajından faydalanabilmektedirler.

Programlarımız, gereksinim duyduğunuz konularda sektörünüze özel olarak tasarlanmaktadır.

İş İngilizcesi Eğitim Programı

İş İngilizcesi Eğitimi almak isteyenlerin birebir eğitim imkanı bulunmaktadır. Birebir eğitimi ister yüz yüze ister online olarak alabilirsiniz. Online İş İngilizcesi Eğitim programından istediğiniz yerden uzaktan bağlantı ile faydalanabilirsiniz. Online eğitim olacağından eğitmeninizle aynı şehirde olmanız gerekmemektedir.

Eğitim süresinde belli aralıklarla eğitmen tarafından katılımcıya geri bildirimler yapılır. Bu geri bildirimler ile katılımcı dil becerisini ne aşamada geliştirdiğini takip edebilir. Aynı sektörden olup grup dersi almak isteyenlere fiyat avantajı bulunmaktadır.

Online İş İngilizcesi Eğitim Avantajları

Ofisten veya evden katılım gösterilebilir. Kişiye özel bir ders programı ile katılımcılar kendi ilerleme hızlarına göre gelişim gösterir. Saatler kişilerin programına uygun istediği gibi yapılır.

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı