Üst Düzey Yöneticiler İçin İngilizce Koçluğu - Executive English Coaching

Üst düzey yöneticilerin global iş dünyasında iş İngilizcesi ile doğru bir iletişim kurabilmeleri için profesyonel koçluk hizmetinin verildiği bir eğitimdir.

Günümüzde global şirketlerde çalışan her yöneticinin İngilizce bilmesi gerekiyor. Kurumsal bir şirkette yönetici olanların iş dünyasının iletişim dilini de ayrıca bilmesi gerekiyor. Yöneticilere özel farklı isimlerde İngilizce eğitimleri vardır. İş İngilizcesi yönetici olunsun olunmasın uluslararası iş dünyasında çalışan herkesin bilmesi ve alması gereken bir eğitimdir. Aynı zamanda iş İngilizcesi mülakatına girecek kişilerinde aldığı bir eğitimdir. Yöneticiler için İngilizce iş İngilizcesinin öğretildiği yöneticilere özel bir eğitimdir. Ama uluslararası iş dünyasında çalışan bir üst düzey yöneticinin yöneticiler için İngilizce eğitiminin daha kapsamlısına ihtiyacı bulunmaktadır. Bu durumdaki üst düzey yöneticilerin ileri seviyede İngilizce dilbilgisine sahip olması yeterli olmayabiliyor. İleri seviyede dilbilgisi ile global iş dünyasının tüm iş dili kurallarına da sahip olması gerekiyor. Çok iyi iş İngilizcesi ile sunum yapmalıdır. Bu yüzden ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip üst düzey yöneticilere özel Executive English Coaching eğitimi verilmektedir.

Üst Düzey Yöneticiler İçin İngilizce Eğitimi

Yöneticilere iş İngilizcesi ile karşılıklı veya telefonda akıcı konuşma becerisi kazandırılır. Şirket içi veya iş ortakları ile olan toplantıların global iş dünyası dilinde yapılabilme yeteneği kazandırılır. İngilizce sunum tekniklerinin kuralları öğretilir.

Global iş iletişimi yazışmalarının kuralları konusunda koçluk yapılır.

Üst düzey yöneticilere İngilizce sunum teknikleri tüm ayrıntılarıyla verilir. İngilizce sunum yaparken katılımcıların İngilizce konuşurken dikkatini ve ilgisini çekme yöntemleri, doğru telaffuz ile doğru yerde doğru kelimede vurgu yapma yeteneği ve İngilizce sunumların özel iletişim dili ifadeleri öğretilir. Sunuma giriş, konulara geçiş gelişme ve kapanış kalıpları ayrıntılı alternatifleri ile öğretilir. Öğretirken temel hedef kişileri akıcı konuşarak sunum yapabilme yeteneği kazandırmaktır. GNR Eğitimin tüm eğitimleri konuşma odaklıdır.

GNR Eğitim ve Danışmanlık olarak üst düzey yöneticilere verdiğimiz bu eğitimde katılımcımızın hangi sektörde çalıştığına önem veririz. Executive English Coaching Eğitimimizden hizmet alan katılıcımızın iş alanına veya sektörüne özel bir eğitim planı hazırlamaktayız. Finans, enerji, bilişim, mühendislik, bankacılık, hukuk, perakende ve mağazacılık alanlarında farklı iş İngilizcesi müfredatı hazırlamaktayız. Katılımcının sektörüne özel farklı bir terminoloji ile kurumuna özel müfredattır.

GNR Eğitim patenti sadece kendisine ait olan GNR Metodu ile yabancı dil eğitimi veren Davranışçılık Ekolü’nden etkilenmiş bir kurumdur. Tüm eğitimlerini GNR Metodu ile gerçekleştirir. Her eğitiminde kişilere hangi dil olursa olsun o dili hiç bilmeseler de rekor bir sürede o yabancı dili konuşturan bir eğitim kurumudur. Tüm eğitimleri konuşma odaklıdır. Hangi yabancı dil olursa olsun bir yabancı dil konuşarak kalıcı olarak öğrenilir. GNR Metodunun da hedefi konuşarak katılımcılara ilk günden o dili konuşma becerisini kazandırmaya yöneliktir. Executive English Coaching Eğitiminde de profesyonel koçluk hizmeti katılımcıların sektörüne uygun özel müfredatı GNR Metodunun uygun hale getirilerek konuşma odaklı verilir. 

Özel Yöntemle Hızlı Öğrenin

İster Birebir İster Online Eğitim

Üst düzey yöneticilerin iş tempolarını GNR Eğitim ve Danışmanlık olarak her zaman göz önünde bulundururuz. Yöneticiye özel esnek bir program planlanabilmektedir. Eğitimin saatleri katılımcının isteğine göre ayarlanabilmektedir. Online veya birebir eğitim ile hizmet alınabilmektedir. Farklı bir şehirde üst düzey yönetici olanlar online olarak faydalanabilmektedirler.

GNR Eğitim Danışmanlığın Executive English Coaching Eğitiminde katılımcı şirketine özel broşür, katalog, sunum, mail v.b. paylaştığı takdirde özel ve önemli kelimeler belirlenir. Eğitim içerikleri GNR temel metodu yanında bu kelimeler ve kalıplar ile uygun hale getirilir.

Katılımcının kaydettiği ilerlemeyi raporlayabilmekteyiz. Katılımcı iş İngilizcesi iletişim becerilerini ne aşamada geliştirdiğini bu raporlama sayesinde gözlemleyebilmektedir. Eğitimin üzerindeki etkisini takip edebilmektedir.

Executive English Coaching Eğitimi sonrasında global iş dünyasında üst düzey yönetici olan kişiler, iletişim kurdukları kişilerle doğru bir iş İngilizcesi ile iletişim kurma yeteneği kazanır. İster yazılı ister sözlü olsun kendilerini açık ve net bir şekilde ifade edebilme yeteneğine sahip olurlar. Doğru kelimede doğru ses tonu ile iletişim kurma yeteneği kazanırlar. Sunumda veya karşılıklı bir konuşmada vurgu yapılması gereken cümleler, ifadeler, kelimeler ve kalıplar bir bütün olarak ezberlemeden kalıcı olarak öğrenilir.

Executive English Coaching Eğitimi

Bu eğitim sayesinde uluslararası alanda başka ülkelerde çalışmak isteyen katılımcılarda faydalanabilmektedir. Amaç global iş dünyasının tüm sunum tekniklerinin ve özel iletişim kurallarının akıcı konuşarak katılımcının kendisini geliştirebilmesidir. Kişilerin kariyer basamaklarında fark yaratmak için gerekli tüm donanıma sahip olması için özel bir eğitimdir. Yönetim iş hayatında iletişim kurduğu herkesle iş görme ve kurumun belirlediği hedeflere ulaşma sürecidir. Profesyonel iş hayatında olan bir üst düzey yöneticinin profesyonel bir yönetimi iletişim kurduğu her dilde sağlaması gerekir. Bu yüzden en iyi profesyonel başarılı bir yönetimi İngilizce ile de yapabilmesi Executive English Coaching Eğitiminin en önemli hedefidir.

Global iş dünyasında akıcı bir İngilizce ile profesyonel bir İngilizce sunum yeteneği kazanılan bu eğitim ile kariyer basamaklarında hızlıca ilerlenir. Profesyonel ve akıcı sunumlar yapabilme yeteneği kazanılır.

GNR Eğitim ve Danışmanlık iş dünyasında kurumsal şirketlerin en çok tercih ettiği bir eğitim kurumudur. Referanslarımız bölümümüzden referanslarımızı ilgili firmaların tescilli logoları ile inceleyebilirsiniz. Katılımcıların dil seviyelerini, hedef ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek doğru çözümler getirmemiz başarımızın sırrıdır. Bu yüzden kurumlara ve yöneticilere olan eğitimlerimizin bilinirliliği fazladır.

GNR Eğitim ve Danışmanlık kurumsal şirketlerin vazgeçilmez liderlerin her zaman yanındadır.

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı