Şirketlere İngilizce Eğitimi

Şirketlere İngilizce eğitimi, çalışanları global dünyaya kazandırmak, dil ve kültür engellerini ortadan kaldırmak için tasarlanmış eğitim programıdır.

Alanında uzman, native ve sertifikalı eğitmenlerden oluşan ekibimiz onlarca şirketin İngilizce dil organizasyonlarını yürütmektedir.

Doğal çoklu tekrar yöntemini baz alan GNR Eğitim Danışmanlık’ın özel metodu ile şirketler, çalışanlarına ihtiyaç duydukları dil becerilerini çok kısa sürede kazandırabilir

Şirketler için hazırlanan İngilizce eğitimler

Yabancı dil eğitimlerimiz, çalışanlara sadece dil öğretmekle kalmaz, işlerinde başarılı olmalarına da yardımcı olur. GNR Eğitim metodunda çalışanlar, dil bilgisini konuşma içerisinde alır. Kelime dağarcıkları düzenli olarak gelişim gösterir. Şirketin sektörüne yönelik konuşmalar baz alınır. Öğrenme hızlıdır ve kalıcılık hedeflenir. Ayrıca kişinin bilgi ve yeterliliğine özel olarak hazırlamış içerikler native eğitimenler tarafından uygulanır.

Şirketler için İngilizce eğitimlerimiz ile çalışanlar, yazma, gündelik konuşmalar, net iletişim kurma, konuşma kuralları, dijital iletişim, geri bildirim verme, sunum yapma, önde gelen toplantılar, projeler, reklam ekipleri, problem çözme, temel fikirleri özetleme, satış ve destek konularında uzmanlaşmakta ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmektedir.

Çalışanların iş İngilizcesi becerileri eksikliğinin nerede risk oluşturduğu ve yeni iş başarısını arttırmak için nerede kullanılabileceğini belirlemek için ilk olarak kapsamlı bir değerlendirme yapılır. Ardından alanında uzman ve profesyonel eğitmenlerimiz bu ihtiyaçları GNR Eğitim Danışmanlık’ın özel metodu ile harmanlayarak bir içerik planı hazırlar.

Eğitmenlerimiz, çalışanların en iyi performansı göstermeleri ve hedeflerine ulaşabilmeleri için koordineli olarak çalışır. Etki ölçümü için çerçeveyi oluşturan program hedefleri, başarı kriterleri ve temel performans göstergelerinin geliştirilmesine de yardımcı olur. 

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı