Yöneticiler İçin İngilizce

Yöneticiler için İngilizce programı, yöneticilerin kişisel gelişimini sürekli devam ettirerek yabancı dile tam anlamıyla hakim olmaları için geliştirilmiştir.

Yöneticilerin yoğun iş tempolarını göz önünde bulundurarak son derece esnek olarak hazırlanmış ders programları ve mekandan bağımsız dersler ile GNR Eğitim ve Danışmanlık kurumsal şirketlerin vazgeçilmez liderlerinin her zaman yanındadır.

Yöneticiler için İngilizce Eğitimimizde orta ve üst düzey yöneticilerin çalıştıkları sektörün kelime dağarcığı ile özel geliştirilmiş bir eğitim programı sunmaktayız. Bu özel programımızda yöneticilerin İngilizce konuşarak iletişim yeteneklerini ve sunum tekniklerini geliştirmelerini hedefleriz. Hem genel İngilizcelerini hem de mesleki İngilizcelerini geliştirerek uluslararası iş ortakları ile doğru İngilizce iletişim dilini kurmalarını sağlarız.

Global dünyanın en aktif kullanılan dillerinden olan İngilizceyi bilmek artık bir zorunluluk. İş dünyası globalleştikçe herkesin iyi derecede İngilizce bilmesi gerekliliği artıyor. Yeni gelen nesilde çalışanların çoğu temel İngilizceyi ileri derecede iyi konuşuyor. Bu yüzden bir yöneticinin iyi derecede İngilizce bilmesi de bir zorunluluk.

Kariyer hedeflerinde iyi bir yönetici olmayı hedefleyen kişilerin de yönetim dili becerilerini hem Türkçe hem de İngilizce olarak geliştirmesi gerekir. Mesleki konuları her iki dilde de en iyi derecede konuşmayı hedeflemelidir. Yönetim dili becerileri ne kadar ileri derecede olursa, kurumsal alanda kariyerlerinde üst mevkilere gelme şansı da o kadar artar.

Her yönetici görev verdiği kişilerin istediklerini gerçekleştirmesini ister. Bir yönetici Türkçe konuşurken sağladığı otoriteyi ve başarıyı İngilizce konuşurken de sağlamalıdır. Bir yöneticinin konuşurken kendinden emin olması gerekir. Uluslararası işleri yönetirken işlerin verimli bir şekilde yapılmasını yönetebilmek herhangi bir eksikliği kendinin fark edebilmesi için hem genel İngilizceye hem de mesleki konulardaki İngilizceye hakim olmalıdır. Çalışanın müşteri ile iletişimini gözlemleyebilmek ve çalışanı yönlendirebilmek için bir yöneticinin iyi derecede İngilizce bilmesi önemli bir gereksinimdir.

Yöneticilerin yoğun bir iş temposu vardır. Kariyer hedefinde yönetici olmak isteyen kişilerin de çok çalışması ve işinde başarılı olması gerekir. Yoğun iş temposu olan kişilerin İngilizce öğrenmek veya mevcut seviyelerini geliştirmek için yeterli zamanı olmayabilir. Bahanelere yer vermeyen GNR Eğitim İngilizce eğitimi kişiye özel planlar.

GNR Eğitim ve Danışmanlığın bilinirliliği kurumlara ve yöneticilere yönelik verdiği İngilizce eğitim ile artmıştır. Yöneticilere yönelik eğitimizdeki başarımızın sırrı eğitim alacak katılımcıların hedef ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmemizdir. Doğru bir analiz ile katılımcılarımızın ihtiyaçlarına doğru çözümler getiririz.

Katılımcılar istedikleri yerde istedikleri saatte eğitim alabilirler. Eğitmenlerimizin ana dili İngilizcedir. Özel GNR Metodu ile hızlı bir öğrenim sağlar. İlk günden 40 dakikada katılımcıların İngilizce konuşmasını hedefler ve gerçekleştirir.

GNR Yöneticiler için İngilizce Eğitimi yöneticilerin görevine yönelik uyarlanan kişisel bir eğitimdir. Yönetim amaçları için gerekli özel İş İngilizcesi eğitimi verilir. Yöneticilerin iş alanları ile ilgili iyi derecede İngilizce konuşmasına yönelik konuşma odaklı bir iş İngilizcesi eğitimidir. Gramer kurallarının konuşurken öğrenildiği bir eğitimdir.

GNR Metodu ile hızlı bir sürede konuşarak İngilizce bilgisi ileri derecelere ulaştırılır. Ders programı kişisel hedeflerine yönelik planlanır. Örneğin görevi gereği sık sık sunum yapması gerekiyorsa eğitim planlanması bu becerinin en kısa sürede gelişmesine yönelik yapılır.

Eğitim sonunda katılımcılar İngilizce ile iş toplantılarını yapabilmekte ve yönetebilmekte, sunumlar gerçekleştirebilmekte, akıcı konuşarak karşılık veya telefonda görüşmeler yapabilmekte ve mailleri iş dünyasının İngilizce kurallarına göre cevaplayabilmektedirler.

Eğitim ve danışmanlığını yaptığımız bazı sektörler:

  • Finans
  • Sağlık
  • Perakende
  • Teknoloji
  • Turizm
  • Moda
  • Giyim
  • İnşaat
  • Otomotiv
  • Gıda

Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı