Çocuklar İçin Online İngilizce Kursu

Çocuklara için ingilizce kursu programı ailelerin isteği doğrultusunda online uzaktan ingilizce eğitimi ya da birebir olarak yapılmaktadır.

Yabancı dil eğitimimizde davranışçılık ekolü kullanılmaktadır. Doğal çoklu tekrar yöntemi ile çocukların ana dilini öğrenir gibi ingilizce öğrenmeleri sağlanmaktadır. Amaç, ingilizce konuşma yeteneğinin doğal çoklu tekrar ile geliştirilmesidir. Gramer bilgisi konuşma tekrarları içerisinde öğretilmektedir. Konuşarak ingilizce öğrenme yöntemi ile ilk dersten itibaren çocuğunuz konuşmaya başlayacaktır.

Çocuklar, yetişkinlerden farklı olarak, beyinlerinin tüm bölümlerini kullanırlar. Yeni bir dil öğrenme konusunda doğal bir kabiliyetleri vardır. Erken yaşta dil öğrenmeye başlamaları, bir dili özümsemelerinde ve kavramalarında çok önemlidir. Çocukların hata yapma kaygıları yoktur. Bu da yeni bir dil öğrenmeleri konusunda en büyük kolaylıktır. Dil yapıları kurarken yetişkinlere göre daha basit dil yapıları kurabilirler.

İçerik ve online eğitim planı oluşturulurken sizlerin beklentileri ve çocuğunuzun ilgi alanları da dikkate alınmaktadır. Eğitimlerimiz temel metodumuzun yanısıra kişiselleştirilebilmeye uygun yapıdadır.

Ücretsiz online ingilizce eğitim demosu ile çocuğunuzun nasıl bir eğitim alacağını görebilirsiniz. Eğitim sistemini uzaktan bağlantı ile deneyimlemek için sayfamızda yer alan ücretsiz demo linkine tıklayabilirsiniz. En kısa zamanda eğitmenlerimiz sizinle online uzaktan bağlantı için randevulaşacaktır.

Teknolojiyi Avantaja Çevirelim

Günümüzde çocuklar bilgisayarda, tablette ya da cep telefonunda vakit geçirmeyi seviyorlar. Bu teknolojiyi onlara bir şey öğretmek için niçin kullanmayalım. Yeni bir dil öğrenmenin yanısıra çocuğunuzun okulda öğrendiği dili geliştirmesi için ingilizce özel derslerle pratik yapmasını ve akıcı ingilizce konuşmasını da sağlayabilirsiniz.

Teknolojik imkanlar sayesinde, çocuğunuz uzaktan bağlantı ile herhangi bir yere gitmeden rahat edebileceği evde ingilizce eğitimi alabilir.

Eğitim sırasında başka çocuklar olmadan sadece sizin çocuğunuz olacağı için kimseden çekinmeden kendine güvenir bir şekilde ingilizce konuşması sağlanır.

Online ingilizce özel ders programında çocuğun ve ailenin istedigi saate göre planlama yapılmaktadır. Çocuğunuz uzaktan eğitimin avantajıyla sabah veya akşam istediği saatte ve istediği yerde eğitim alabilir. Bu durum öğrenmeyi olumlu etkilemektedir.

QUIZ: Öğrenme Tipiniz Nedir?

Sizin için en iyi öğrenme stratejileri nedir?

Daha hızlı öğrenmek için neler yapabilirsiniz?

Quizi yaparak öğrenme tipinizi keşfedin...

Öğrenme Tipiniz Nedir
Quizini Yap
WhatsApp Hattı