• Dilinizi Konuşarak Geliştirin
 • Rekor Sürede Hızlı Sonuç Alın
 • Yeni Kariyer Fırsatlarını Yakalayın
 • İstediğiniz Dili Özgüvenle Konuşun
 • Online İngilizce Konuşma Eğitimi Alın

Doğal Tekrar Yönteminin Sizin için Avantajları Neler?


 • Rekor sürede yabancı dil bilen bir insana dönüşürsünüz
 • Hafızanız güçlenir, beyniniz aktif ve sağlıklı kalır
 • Seyahate çıkmak sizin için kolaylaşır, konuşma diliniz gelişir
 • Yeni insanlarla ve farklı kültürlerle tanışmak kolaylaşır
 • Özgüveniniz gelişir, kendinizden daha emin olarak yeni başarılar elde edersiniz
 • Daha fazla kişi ile güvenle iletişime geçersiniz
 • Yeni kariyer fırsatları için tüm kapıları aralar daha yüksek gelir beklersiniz
 • İş seyahatlerinizde aranan kişi olursunuz

Doğal Tekrar Yöntemi Kimler İçin?

'İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum' diyenler, yabancı dil bilen ama daha akıcı konuşmak isteyen iş insanları, hızlı ve sistemli bir şekilde yeni bir dil öğrenmek isteyenler, dil eğitimlerine tamamen sıfırdan başlayanlar, farklı kültürleri tanımak ve daha çok insanla konuşmak isteyenler, online İngilizce özel dersi almak isteyenler…

GNR Doğal Tekrar Yöntemi meşgul insanların başarısızlık korkusu olmadan, sistemli bir şekilde konuşarak yabancı dillerini geliştirmesini sağlar.

Sistem Nasıl İşliyor?

Online Dil Öğrenme & İngilizce Konuşma Eğitimleri

Konuşmadaki olası engelleri, yanlış bilinenleri ve korkuları doğru danışmanlık ve yönlendirmeyle yenmenizi sağlıyoruz. Bu sayede özgüvenle konuşmaya başlıyorsunuz. Bu ilk ve önemli adım tüm dil öğrenme serüveninizin akışını belirliyor.

Doğru yönlendirme ve sistemli eğitimle yabancı dil konuşan bir insana dönüşme serüveniniz online dil öğrenme programlarıyla başlıyor.

1. Adım

Konuşma Duvarını Yıkarak Başlıyoruz

2. Adım

Kelime Dağarcığınızı Geliştiriyoruz

Kelime bilgisini geliştirmeniz için en etkili taktikleri sizinle paylaşıyoruz. Bu sayede sistemli ve düzenli olarak kelime dağarcığınızı geliştiriyorsunuz. Öğrendiğiniz tüm kelimelerle pasif dil bilginizi geliştirmekle kalmıyor, pratikte kullanarak aktif & kalıcı hale getirmenizi sağlıyoruz

Çünkü bize göre insan ne biliyorsa, ne kadar biliyorsa tüm bildiğini konuşmalı. Bize yıllardır sahip olduğumuz başarıyı bu felsefeye olan inancımız getiriyor

Doğal Tekrar Yönteminde kullanılan İşitselDilsel metot ile güncel konuşma dili dikkate alınarak yabancı dil konuşma becerisinin taklit ve tekrarlamayla geliştirilmesi hedeflenir.

Bir izleyici önünde yabancı dilde konuşmaya zorlananlar için tasarlanan konuşma odaklı özel yabancı dil dersleri, istediğiniz dili akıcı bir şekilde konuşmanızı ve genel güveninizi geliştirmenizi sağlar.

3. Adım

Yabancı Dilde Akıcılık Sağlıyoruz

Klasik öğrenme yöntemlerini geride bırakın...

Doğal Tekrar Yöntemiyle İngilizce Konuşan Bir İnsana Dönüşün.

Dil öğrenimi için ihtiyacınız olan her şeye tek bir programla sahip olun. Uzman eğitmenlerle birebir özel dersler alıp, 12 haftada istediğiniz dilde konuşmaya başlayın.

Derslerde yapacaklarınızdan bazıları burada...
 • Katılımcı olarak en az eğitmen kadar aktif olursunuz
 • 1 ders saatinde 800’den fazla cümle kurarsınız
 • Kendi sektörünüz veya iş alanınızla ilgili eğitim içeriğiniz size özel oluşturulur
 • Sizi sürekli destekleyen ve gelişiminiz için çalışan eğitmenlerden koçluk alırsınız
 • Derslerinizin kayıtları alınır ve sizle paylaşılır, böylece derslerinizi tekrar edebilir ve sürekli öğrenme sağlayabilirsiniz
 • Eğitiminize ek verilen materyellerle öğrenmeyi hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz
 • Sık seyahat ediyorsanız online dersler ile eğitiminize ara vermeden devam edebilirsiniz
 • Kişiselleştirilmiş dersler ile yabancı dil engelini ortadan kaldırıp kariyerinizde basamak atlarsınız
 • Olay canlandırmalarıyla yaklaşan etkinlik, sunum, söyleşi, mülakat, satış konuşmalarınıza özel hazırlık yapabilirsiniz
 • Eğitiminize ek verilen materyellerle öğrenmeyi hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz
Ve Çok Daha Fazlası...
Hala Sorularınız Var Mı?
Aşağıdaki Sıkça Sorulan Soruları İnceleyin.

Moskova Devlet Üniversitesi tarafından temeli atılmış, İngilizce, Rusça ve diğer diller üzerinde kapsamlı çalışmalar yapılmış ve GNR Eğitim tarafından geliştirilmiştir.

Uluslararası patenti GNR Exclusive Language Solutions’a ait olan metot Türkiye’de sadece GNR tarafından uygulanmaktadır.

Hiç İngilizce bilmeyenler, sadece konuşma pratiğine ihtiyacı olanlar, çalıştığı sektörün diline hakim olmak isteyenler ve daha etkili sunum yapmak isteyenler Doğal Tekrar Yöntemi ile eğitim alabilir.

12 haftalık bir program ile haftada minimum 2 gün ders almanız, yeni bir dil öğrenme ve öğrenilen dili geliştirme açısından oldukça uygundur.

Online İngilizce Eğitimlerine katılın, online İngilizce konuşma programlarıyla İngilizce özel ders alın.

Eğitim departmanı tarafından birey veya kurumun ihtiyaç ve hedeflerine özel eğitim planı hazırlanır. Ders içerikleri de bu doğrultuda organize edilir. Ardından eğitmen ataması gerçekleştirilir ve dersler başlar.

Almış olduğunuz eğitim bitiminde talep etmeniz durumunda seviyenize uygun ve uluslararası geçerliliği olan özel öğrenme sertifikanızı alabilirsiniz.

Elbette gramer eğitimi alacaksınız. Ancak kesinlikle klasik metodlarla değil. GNR Eğitim’in özel metodu Doğal Tekrar Yöntemiyle yabancı dil öğrenirken nasıl gramer aldığınızı fark etmezsiniz bile.

Sınıf derslerine kayıt:

Önce size uygun olan eğitim paketinizi seçersiniz > Ödemenizi 3D Secure ile > Demo & Seviye Tespit Dersinizi Alırsınız > Seviyeniz ve hedefleriniz belirlenir > Eğitim planınız yapılır > Eğitmeninizle derslerinize başlarsınız.

Birebir özel derslere kayıt:

Demo dersi > Seviye belirleme > Eğitim planı > Ödeme > Eğitmen ataması: Kayıt oldunuz bile!

Bireysel eğitim alıyorsanız, eğitimlerinizi dilediğiniz gün, saat ve lokasyonda birebir olarak Zoom, Skype veya yüz yüze alabilirsiniz.

Sınıf derslerini yine Zoom veya Skype üzerinden alırsınız. Haftaiçi 17:00’de veya 21:00’da başlayan sınıflardan size uygun olanı seçersiniz.

Kurumsal eğitimler ise kurumların kendi lokasyonlarında gerçekleşmektedir.

Doğal Tekrar Yöntemiyle ders almaya başladığınızdan itibaren o dili sürekli olarak konuşmaya başlarsınız. Yani ilk dersinizden itibaren konuşmaya başlıyorsunuz diyebiliriz. Hız ve kalıcı öğrenme tabiiki sizin de emeğiniz ve azminizle hızlandırılabilir.

Derslerde genel olarak 48 ders saatinde 1 tam kur ilerlemeniz hedeflenir, bu da Sınıf: Essential derslerine devam etmeyle rahatlıkla başarılabilir. Sonuçta bu bir süreç ve bu sizin yolculuğunuz.

Evet! Tüm kredi kartlarına 3 taksite kadar vade farksız taksitlendirme yapabiliyoruz. Vade farkıyla da 12 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz.

Evet, çünkü Doğal Tekrar Yöntemi sistemine çok güveniyoruz.

Sınıf derslerine kaydınızı yaptırdıktan sonra, eğitim danışmanlarımız size ulaşacak ve Doğal Tekrar Yöntemiyle ilk demo dersinizi eğitmenlerinizle birebir yapacaksınız. Eğitmeniniz hem seviyenizi belirleyecek, hem de size uygun sınıfa yönlendirecek. Bu sırada siz de Doğal Tekrar Yöntemiyle tanışmış olacaksınız. Bu ilk deneme dersinden sonra sistemin size uygun olmadığını düşünürseniz, GNR Eğitime iade talebinde bulunabilir, paranızı geri alabilirsiniz. %100 koruma altındasınız, kaybedecek korkularınızdan başka hiçbir şey yok.

Demo dersleri sonrasında eğitiminiz başladıktan sonra iade talebinde bulunamıyorsunuz. Zaten derslere kadar Doğal Tekrar Yönteminin tüm faydalarını ve size neler katabileceğini görmüş oluyorsunuz. Şimdi size uygun olan eğitim paketini seçin ve dil öğrenme yolculuğunuza emin adımlarla başlayın.

WhatsApp Hattı